+48 605 243 022
rkisiel@autograf.pl

Gospodarstwo Rolne Kisielewskich to małe rodzinne gospodarstwo rolne zajmujące się     tradycyjną uprawą zbóż i roślin oleistych. Pola należą do naszej rodziny od dziesiątków lat i     znajdują się na terenie Nałęczowskiego Parku Krajobrazowego ok 1-2 km od centrum     uzdrowiska Nałęczów z daleka od tras komunikacyjnych i ośrodków przemysłowych.

OLEJOWNIA
W ramach Rolniczego Handlu Detalicznego zajmujemy się przetwórstwem i sprzedażą gotowych olejów. Naszą najważniejszą zasadą jest to że NIE PRODUKUJEMY NA ZAPAS i NIE MAGAZYNUJEMY naszych produktów. Korzystając z elektrycznej prasy tłoczymy w pełni na zimno oleje. Nasze oleje nie są filtrowane, zaraz po wytłoczeniu są wlewane do butelek z ciemnego szkła i oferowane do odbioru lub wysyłane do zamawiającego.

Niefiltrowane leje tłoczone na zimno

Olej lniany złocisty
    Olej rzepakowy
    Olej lniano-czarnuszkowy
    Olej rzepakowo - czosnkowy
    Oleje sezonowe: dyniowy, słonecznikowy

    Nasiona lnu złotego tzw siemię lniane
    Otręby lniane
    Makuch lniany, rzepakowy, czarnuszkowy, słonecznikowy.

PRODUKCJA ROLNA
    Dla efektywniejszego wykorzystania potencjału naszych pól każdego roku uprawiamy różne     rośliny, tak aby zapewnić optymalne wykorzystanie zasobów gleby, a jednocześnie stworzyć     dobre warunki dla wzrostu roślin. Niestety nie mamy pól z najlepszą klasą gleb, co nie     zapewnia nam obfitych plonów, ale pozwala cieszyć się dobrej jakości zbiorami.

Najważniejsze miejsce w naszych uprawach zajmują:
    - len oleisty, złoty, polska odmiana Jantarol,
    - rzepak,
    - owies,
pszenica.

    W naszych uprawach nie stosujemy toksycznych środków chemicznych, a jedynie zabiegi     mechaniczne lub w skrajnych sytuacjach preparaty dopuszczane w uprawach ekologicznych.     Nasze gospodarstwo jeszcze nie jest jeszcze gospodarstwem ekologicznym, ale jesteśmy w     trakcie procesu weryfikacji i staramy się o certyfikat eko.

PRODUKTY SEZONOWE I NASIONA

    Ponieważ dysponujemy też ogrodem, na sprzedaż oferujemy również inne produkty, które     dostępne są sezonowo. O ich dostępności informujemy na bieżąco w danym sezonie.JAK MOŻNA KUPIĆ NASZE PRODUKTY ?

Aby zaopatrzyć się w nasze produkty prosimy przede wszystkim o kontakt w celu     sprawdzenia dostępności produktów i możliwości ich przygotowania.